!!!PROSÍM KOPÍRUJTE SE ZDROJEM !!!
Klikněte mi pls na vejce
Adopt one today!

Lidé

Renée Higginbotham Dwyerová

30. prosince 2008 v 16:11
Celé jméno: Renée Higginbotham Dwyerová


Stav: Člověk


Datum narození: 1968


Původně pochází z: Phoenix, Arizona


Barva vlasů: hnědá


Barva očí: hnědá


Fyzický popis: Vypadá jako Bella, ale s krátkými vlasy a mimickými vráskami.


Rodinní příslušníci: Dcera - Isabella Swanová, Manžel - Phil Dwyer, Ex-manžel - Charlie Swan


Osobní historie: Renée a Charlie nebyli nijak dlouho oddáni. Jejich dcera, Bella, se narodila v září roku 1988 a oni se rozvedli v březnu roku 1989. Přestěhovala se do Riverside v Californii, dokud Belle nebylo pět let, a tehdy se přestěhovala do Phoenixu, Arizona, kdy dodnes stále žije.


Okolo roku 2004 ona potkala a zamilovala se do druholigového hráče baseballu, který se jmenoval Paul Dwyer, kterého si později vzala. Bylo pro ně těžké trávit spolu čas, když on byl vždy na cestách a ona musela zůstat doma s Bellou. Bella se rozhodnula, že se přistěhuje za otcem, uvolní Renée, aby mohla cestovat spolu s jejím novomanželem.


Ona je navzdory svému věku popsána spíš jako dítě než jako dospělá. Ona je svobodomyslné povahy a častokrát zapomnětlivá.

Charlie Swan

30. prosince 2008 v 16:09
Celé jméno: Charlie Swan
Stav: Člověk
Datum narození: 1964
Původně pochází z: Forks, Washington
Povolání: Policejní náčelník
Rodinní příslušníci: Dcera - Isabella Swanová, Ex-manželka - Renée Dwyerová
Koníčky: Rybaření
Auto: Policejní auto
Osobní historie: Charlie a Renée nebyli nijak dlouho oddáni. Jejich dcera, Bella, se narodila v září roku 1988 a oni se rozvedli v březnu roku 1989. Ačkoli teď už je rozvedený sedmnáct let, nikdy opravdu nezapomněl na svou ex-manželku.
Když byla malá, Bella jezdila na návštěvu na jeden měsíc v létě. Když jí bylo čtrnáct, zarazila to a vyžadovala prázdniny s jejím otcem někde jinde. Oni obvykle jezdily do Kalifornie. Když se Renée znovu vdala, Bella cítila potřebu poskytnout své matce nějaký čas o samotě s jejím novým manželem a odjela žít s Charliem do Forks. Charlie udělal všechno, co mohl, aby se Bella cítila jako doma, dokonce ji koupil auto.
Charlie je policejní náčelník ve městě Forks

Isabella Marie Swan

30. prosince 2008 v 12:16
Bells dávám do rubriky Lidé , protože většinu Twilight sagy je člověk.

Celé jméno: Isabella Marie Swan
Přezdívka: Bella
Postava: štíhlá
Barva vlasů: hnědá - rovné,dlouhé
Barva očí: čokoládová
Matka: Renne
Otec: Charlie
Nevlastní otec: Phil
Narozena : 1988 ve Forks
Rodinní příslušníci: žádný
Přítel: Edward Cullen
Krátce o životě:
Bella se narodila roku 1988 ve Forks.Krátce po narození se její matka rozvedla a odstěhovala se od jejího otce Charlieho.Bellu vzala sebou.Až do svých 17 let žila s matkou a nevlastním otcem Philem ve slunném městu Phoenix.Její nevlastní otec byl fotbalista a proto často cestoval,jelikož nemohla její matka cestovat s ním a byla z toho nešťastná,rozhodla se Bella,že se odstěhuje za svým otcem Charliem do městečka Forsk,čímž umožnila její matce být s Philem.Bella si nejdřív myslí,že neexistuje nudnější místo než je Forks,ale to jen do té doby než potká přitažlivého a tajuplného Edwarda Culena.On se však k ní chová víc než nepřátelsky,dokonce nepřijde ani druhý den do školy.Bella namůže uvěřit a hlavně nechápe co mohla tak hrozného udělat.Po týdnu se však Edward vrací a chová se k ní víc než přátelsky.Nejednou ji zachrání život a aniž by tomu mohla Bella nějak zabránit,uvědomí si že se do něj bláznivě zamilovala.Její city se nezmění ani potom co zjistí,že Edward a jeho rodina jsou upíři.A tak spolu přes všechny nesnáze začnou chodit,ale vše teprve začíná…
 
 

Reklama